Alldevice

  1. Головна
  2. Alldevice

Alldevice - це програмне забезпечення для управління технічним обслуговуванням і ремонтами, створене для управління обладнанням будь-якого виду, якому потрібно періодичне увагу.

Alldevice був створений на основі реальної потреби в ефективному управлінні проведенням технічного обслуговування. Творці програми Alldevice мають 20-річний досвід роботи в галузевих сервісних компаніях, і на основі цього досвіду була розроблена ефективна і зручна для користувача програма управління пристроями і реальними роботами з технічного обслуговування і ремонтами.

Якщо ви відповідаєте за велику кількість обладнання або об'єктів, історію робіт, пов'язаних з якими, необхідно дізнатися, інформацією про які (креслення, інструкції, рапорти, акти, специфікації і ін.) Необхідно управляти, то Alldevice - це програма, яка допоможе вам просто і наочно тримати все це під контролем. "

Дистриб'ютор «Alldevice» в Україні - компанія «AS-Сервіс».

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись