Тарифи Реєстрація (перереєстрація) та підтримка доменних імен

  1. Головна
  2. Юридичні документи
  3. TuchaHosting
  4. Тарифи Реєстрація (перереєстрація) та підтримка доменних імен

Тарифи на надання послуг з надання в строкове платне користування Віртуальної інфраструктури Tucha (Реєстрація (перереєстрація) та підтримка доменних імен) (надалі – Тарифи)
 

Вводяться в дію з 02.09.2022

Відкрити файл в форматі pdf

 

Оплата здійснюється в національній валюті України - гривні у відповідності до умов Публічного договору (оферти) про надання послуг з надання у строкове платне користування віртуальної інфраструктури Tucha. Вартість Послуг може бути скоригована Виконавцем у відповідності до чинних Тарифів Реєстратора без окремого погодження із Замовником. При цьому, Сторони домовилися, що таке коригування не є зміною вартості Послуг Виконавцем в односторонньому порядку.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись