Трейд-Сервіс

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Трейд-Сервіс

Трейд-Сервіс — офіційний дилер програмного забезпечення BAS, 1С:Підприємство, M.E.Doc, СОТА, кваліфікованих електронних підписів ЦСК Україна, програмних РРО СОТА Каса та Cashalot, Ліга:Закон, член Спілки автоматизаторів бізнесу.

Допомагаємо компаніям розвиватися, автоматизуючи бізнес-процеси, бухгалтерський, фінансовий, управлінський облік, документообіг та звітність. Працюємо як з великим, так і малим бізнесом. Більше 5000 компаній довіряють нам. 20 років займаємося улюбленою справою.

Команда Трейд-Сервіс використовує значний практичний досвід для вирішення як типових, так і нестандартних задач клієнтів з впровадження програмного забезпечення, технічної підтримки, консультування користувачів, програмування, навчання тощо.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись