Тренінг Центр

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Тренінг Центр

Ми найбільша в Україні тренінгова компанія, яка має право на проведення тренінгів та курсів, що сертифікуються міжнародними дипломами в рамках співпраці з Бізнес Едюкейшен Солюшн. У нас ви можете отримати можливість пройти стажування в США.

Маємо понад 22 роки практичного досвіду у сфері консалтингу, аудиту та аутсорсингу бухгалтерських послуг.

За останні 5 років проведено понад 2500 годин тренінгів у сфері бізнесу, бухгалтерського обліку та аудиту.

Тренери — відомі  практикуючі податкові консультанти, викладачі найкращих вищих навчальних закладів України та власники реальних компаній.

За останні 10 років наші співробітники успішно закінчили, а потім почали викладати самі десятки різних тренінгів, навчальних семінарів, курсів для бухгалтерів, бізнес-тренінгів для директорів, фінансових менеджерів і підприємців.

Після закінчення навчання буквально кожне нове знання, прийом або техніка отримали і продовжують отримувати своє практичне втілення в роботі і бізнесі, дозволяють створити цілісне уявлення про фінансові механізми підприємства, збільшити прибуток, автоматизувати бізнес-процеси, знаходити нових клієнтів, оптимізувати витрати. Бухгалтери, керівники, підприємці проходять тренінги та курси в сфері бухгалтерського обліку та ведення бізнесу. Результат — практичні знання, підвищення кваліфікації, нові перспективи в бізнесі, нова робота і, звичайно ж, престижні сертифікати, дипломи фінансових інститутів Європи!

Пропонуємо і Вам вирішити для себе проблему актуальності своїх професійних знань і навичок, отримати відмінну практичну базу для реалізації нових планів! Тренінгові програми від компанії «Тренінг Центр» побудовані таким чином, щоб Ви за оптимальні терміни не тільки отримали великий об’єм корисної інформації, але і могли засвоїти її — це максимально практичні тренінги, у яких моделюються реальні ситуації. Ми використовуємо лише сучасні вправи для тренінгів та тренінгові технології. Тому не зволікайте, приходьте до нас і втілюйте Ваші мрії!

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись