Учбовий центр «Стимул» протягом десяти років проводить курси 1С 8.3 для бухгалтерів та інших спеціалістів. Бухгалтерські курси та 1С навчання онлайн дозволяють слухачам отримати практичні навички роботи в різних конфігураціях програми 1С.

На курсах 1С вчаться як початківці, так і бухгалтери зі стажем. Навчання в невеликих групах (по 3-5 чоловік) дозволяє слухачам підвищити свій професійний рівень та набути нових знань.

Велика увага в УЦ «Стимул» приділяється індивідуальному навчанню бухгалтерів із використанням бази даних діючих підприємств. Наші викладачі працюють як в учбовому класі, так і на виїзді. Багато уваги приділяється 1С навчанню онлайн із використанням програм Skype, TeamViewer, AnyDesk.

Індивідуальна практична робота з реальними базами даних – один із основних напрямків роботи нашого учбового центру. В процесі консультування слухачів, що працюють головними бухгалтерами на підприємствах в різних сферах діяльності, наші спеціалісти допомагають адаптувати автоматизовані програми обліку під бізнес-процеси діючих підприємств.

 

Контакти:  info@stimul.kiev.ua

(096) 314-22-06
(099) 177-10-39
(044) 209-16-83

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись