ТОВ "Цифрові інновації"

  1. Головна
  2. Партнери
  3. ТОВ "Цифрові інновації"

Місія компанії: «Ми допомагаємо робити бізнес прозорим і керованим».

Історія розвитку компанії «Цифрові інновації» бере свій початок зі створення компанії «Волошин» у 2001 році. Зараз компанія «Цифрові інновації» — це структурована консалтингова компанія у сфері автоматизації управління та обліку підприємств. Ми є членом всеукраїнської Спілки автоматизаторів бізнесу.

Основні види діяльності компанії «Цифрові інновації»:

  • автоматизація процесів управління й обліку на підприємствах;
  • впровадження інформаційних систем BAS;
  • супровід інформаційних систем BAS.

Разом з тим, згідно з нашою ідеологією, між вказаними напрямками немає чітких меж: консультанти, розробники програмних продуктів і фахівці в галузі автоматизації управління підприємством працюють в одній команді, а сучасна технологічна платформа «BAS» — надійний фундамент для прикладних рішень компанії.

Ми прагнемо зробити ваш бізнес дійсно ефективним і результативним. Для цього в наших кваліфікованих спеціалістів є великий досвід.

Наш клієнт — це професіонал, який турбується про ефективність та якість, рахує та аналізує, збільшує вартість своєї компанії. Клієнти — основний наш орієнтир. Ми намагаємося передбачити і задовольнити потреби замовників.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись