Studio CRM Івана Мандзяка

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Studio CRM Івана Мандзяка

Studio CRM Івана Мандзяка — надійна команда, яка націлена на вирішення задач у Вашому бізнесі, ми працюємо на результат. А результат у наших клієнтів після співпраці — це збільшення прибутку і ефективності компанії.

Наша спеціалізація — Бітрікс 24. Це найпопулярніша CRM-система в Україні, і на сьогодні її використовують вже більше як 8 000 000 компаній у всіх можливих сферах бізнесу. Бітрікс 24 — це:

  • Сервіс з клієнтами — співробітники не забувають написати чи зателефонувати.
  • Один кабінет комунікації — інтегрований сайт, соцмережі та месенджери.
  • Автоматизовані продажі.
  • Аналітичні звіти — керівник компанії тримає руку на пульсі
  • CRM-маркетинг — більше продажів з клієнтською базою

Як зараз працюють у CRM наші клієнти?

Приблизно за таким сценарієм. Вхідні дзвінки від нових клієнтів створюють ліди в Бітрікс24. Жодне нове звернення не втрачається і не забувається. А дзвінки від існуючих клієнтів потрапляють до відповідальних за клієнта менеджерам. Відповідно, менеджер може дзвонити і писати листи одним кліком напряму з CRM, планувати справи на майбутнє — ну а Бітрікс24 нагадає їм про заплановані та прострочені справи. Налаштовані воронки продажів дозволяють легко орієнтуватися в поточній ситуації з продажу і фокусуватися на тих клієнтах, з якими потрібно працювати саме в даний момент.

Ми можемо впровадити будь-який сценарії, адже у нас пропрацьована система впровадження та навчання в більш ніж 30 сферах бізнесу.

Контакти:

+380 97 547-25-14

studiocrm.sales@gmail.com

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись