Компанія SoftUp — це автоматизація бізнесу за допомогою BAS/1C. Інтеграція BAS/1C із роботою банків, поштових служб, маркетплейсами тощо.

Нам є що запропонувати торговим компаніям: окрім стандартних послуг, пов'язаних із впровадженням BAS/1C, налаштуванням та доопрацюванням, ми займаємося повною автоматизацією торгових мереж, великих торгових центрів.

Наші постійні клієнти в Одесі та по Україні цінують нашу компанію за високу якість та широкий асортимент послуг, пов'язаний з 1С та BAS, адже у нас працюють професійні фахівці.

Розвиток у ногу з часом! ⁣

Якщо ви займаєтеся торгівлею, радимо вам розмістити свої товари на маркетплейсі Rozetka або Prom, а ми встановимо модуль обміну, який сам буде вивантажувати всі товари прямо з BAS/1C.

Великий вибір модулів інтеграції, які ми впроваджуємо, дозволяє нам знаходити рішення для автоматизації будь-якого бізнесу. Для наших перших клієнтів ми пропонуємо різноманітні знижки та акції.

Наші співробітники з радістю проконсультують вас з питань автоматизації 1С/BAS, модулів обміну, розробки мобільних додатків на базі BAS/1C.

Вигоди від співпраці з нами! ⁣

Ще приємна новина — компанія SoftUp надає для своїх клієнтів безкоштовне навчання роботі зі встановленими програмами. І для більшої зручності — невеликі телефонні консультації після придбання наших продуктів також безкоштовні.

Всі наші продукти можна переглянути на сайті.

Ви займаєтеся продажем товарів, а ми пропонуємо вам додаткові «плюшки» для зручнішої та швидшої їх реалізації. Наша перевага в тому, що ми перед роботою ставимо себе і на місце продавця, і на місце споживача, тим самим визначаючи переваги кожного конкретного клієнта. Адже просто продавати — замало, бізнес потрібно розвивати. Тому ми і пропонуємо такі послуги, яких дуже потребують навіть солідні компанії.

Звертайтесь до SoftUp!

Для тих, хто не любить стояти на місці, завжди знайдеться поле для розвитку та можливість професійного росту.

Звертайтеся до компанії SoftUp і підвищуйте прибуток від продажів завдяки економії часу та збільшенню швидкості після впровадження автоматизації!

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись