СофтМайстер

  1. Головна
  2. Партнери
  3. СофтМайстер

Компанія "СофтМайстер" надає послуги з розробки та впровадження автоматизованих систем обліку на базі програмних продуктів BAS, консалтингові послуги з оптимізації управління, з метою підвищення ефективності діяльності підприємств і входить в 20 найкращих компаній міста Києва, серед офіційних партнерів компанії SAB (Спілки автоматизаторів бізнесу).

Основні напрямки діяльності компанії:

  • комплексні проєкти з розробки та впровадження інформаційних систем управління на базі програмних продуктів  BAS (Business Automation Software);
  • консультування та навчання фахівців — користувачів інформаційних систем;
  • управлінський та бухгалтерський консалтинг.

У компанії працюють професіонали високого рівня, які постійно вдосконалюють свої знання та навички. Сьогодні вони готові взятися за бухгалтерські завдання будь-якої складності.

"СофтМайстер" забезпечує індивідуальний підхід, вникаючи в тонкощі системи обліку і управління, докладаючи максимум зусиль, таланту і компетентності своїх фахівців для швидкого і успішного вирішення Ваших завдань.

Наш прайс-лист містить прикладні рішення масового виробництва лінійки програмних продуктів BAS, які призначені для автоматизації типових завдань бухгалтерського обліку та управління в комерційних підприємствах реального сектора та бюджетних організаціях. Кожен програмний продукт поєднує в собі використання стандартних рішень (загальних для всіх або декількох програм) і максимальне врахування специфіки завдання конкретної галузі або виду діяльності підприємства.

Стандартні рішення включають в себе ті функції, які дійсно потрібні значній частині підприємств. Це дозволяє:

  • забезпечувати відповідність типових рішень специфіці законодавства та специфіці ведення бізнесу, як з точки зору методології бухгалтерського обліку, так і з точки зору управління діяльністю підприємства;
  • зробити ці рішення досить компактними і зручними у використанні;
  • забезпечити їх ефективну підтримку і розвиток.

Компанія "СофтМайстер" вже 15 років працює на ринку України і успішно надає послуги, спрямовані на автоматизацію бізнес-процесів у таких галузях, як гуртові та роздрібні продажі, виробництво, логістика бухгалтерського та фінансового обліків, а також всіх бізнес-процесів малого, середнього бізнесу, великих компаній і цілих корпорацій.

Наша діяльність охоплює повний спектр процесів, пов’язаних з установкою найпопулярніших програмних рішень для успішного ведення бізнесу. Наш багаторічний досвід підтверджується сотнями клієнтів з усієї країни, які вивели свої компанії на абсолютно новий фінансовий і управлінський рівень.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись