Смарт лаб

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Смарт лаб

Компанія «Смарт лаб» з 2002-го року забезпечує ефективну автоматизацію ресторанів, кафе та готелів у сфері обслуговування гостей, фінансового, складського, податкового та управлінського обліку. Розроблені та впроваджуються системи на платформі BAS та 1С для ресторанів, кафе, готелів — SmartAccounting, SmartTouch, SmartHotel. Розроблені також спеціалізовані додатки та системи офіціантів/барменів для платформ Android, iOS, Windows — PalmaBox та Palma Boss.

До послуг клієнтів — колектив сертифікованих консультантів та лінія технічної підтримки з режимом роботи 24/7.

Серед наших клієнтів такі відомі заклади, як мережа Родина ресторанів Діми Борисова, готель «Україна», мережа закладів Чорноморка, готель «Київ», мережа готелів «Сім днів», мережі Хані та Кофі-ту-Гоу, ресторани Тарантіно, Вічіні, готельно-ресторанний комплекс «Верхоли» та багато інших.

Кожен клієнт, який буде мати бажання та залишить відгук про співпрацю з нашою компанією, може розраховувати на 10%-ву знижку на всі програми виробництва «Смарт лаб».

Контактний номер телефону: +380 50 419-70-16.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись