Смарт

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Смарт

Компанія Смарт — це компанія з понад 10-річним досвідом роботи на ринку інформаційних технологій. За час роботи ми зібрали чудову команду фахівців, які постійно рухаються вперед, освоюючи найновіші технології в програмній сфері та сфері електронно-цифрового обладнання.

Основними напрямами роботи компанії є автоматизація бізнес-процесів, а саме — впровадження та супровід ПЗ для ведення бухгалтерського обліку, управлінського обліку виробничих підприємств, закладів торгівлі, ресторанного бізнесу тощо. Продаж і обслуговування торговельного обладнання та оргтехніки, послуги системного адміністратора, виготовлення кваліфікованих електронних підписів (КЕП), продаж і супровід системи документообігу та подачі звітності M.E.Doc і СОТА, ПРРО Cashalot та СОТА.Каса, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись