Serpstat — багатоцільова платформа для досягнення цілей пошукового маркетингу, SEO та SEM. Головним результатом роботи інструменту є просування бізнесу будь-якого рівня в органічній та платній видачі в пошукових системах. За допомогою Serpstat бізнес легко знаходить своїх клієнтів, а клієнти — товари та послуги.

З легкістю вирішуйте такі задачі, як:

  • аналіз власного вебсайту або конкурентів;
  • визначення і дослідження тактик та стратегій онлайн-конкурентів та зворотних посилань;
  • аналіз та групування ключових фраз для оптимізації контенту сайтів;
  • відстеження органічних та платних позицій;
  • виявлення помилок сайту з рекомендаціями щодо їх усунення.

Платформа також надає додаткові інструменти, такі як брендовані та звіти без логотипу, управління командою та доступ до API для просунутих користувачів.

Інструмент універсальний, оскільки підходить для побудови контекстної реклами, підвищення поінформованості про продукт, покращення важливих маркетингових показників та KPI. Більше 700 000 користувачів довіряють Serpstat по всьому світу, від малого та середнього бізнесу та фрілансерів до корпоративних команд та агенцій, зокрема iProspect, Boosmart, Uber, Shopify, Deloitte, Philips, NewsCred, Samsung тощо.

Фахівці використовують Serpstat, щоб оптимізувати ручну роботу, що повторюється, і залучити більше клієнтів з пошуку. Все можна зробити на одній платформі SaaS: від перших кроків бізнесу до реального зростання. З моменту реєстрації з вами буде на зв'язку особистий менеджер та онлайн-підтримка. А під рукою завжди доступні гайди для звітів, відео, навчальні матеріали на блозі, вебінари та твіттер-чат без додаткової плати.

Для оцінки можливостей інструменту з недавнього часу доступний 7-денний free trial період.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись