Ringostat

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Ringostat

Ringostat — платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики.

Допомагає оптимізувати маркетинг з огляду на окупність, побудувати ефективну комунікацію з клієнтом та збільшити продажі. Єдиний офіційний технологічний партнер Google Analytics серед аналогічних сервісів Східної Європи. На авторитетному ресурсі відгуків G2 Ringostat входить в десятку найкращих в світі. 

До платформи Ringostat входять 7 продуктів: колтрекінг, наскрізна аналітика, віртуальна АТС, віджет callback, Ringostat Smart Phone, Insider та Messenger. Вони охоплюють три основні напрями — аналітику, комунікації та продажі, утворюючи єдину екосистему. Кожен продукт можна використовувати окремо, але максимальний результат дає саме їх зв’язка. Працювати з продуктами Ringostat легко та комфортно завдяки продуманому інтерфейсу та індивідуальним налаштуванням більше ніж 90% параметрів. 

Про користувачів Ringostat піклується доброзичлива техпідтримка, реагуючи на звернення в будь-якому з каналів комунікації менше ніж за 4 хвилини. А особистий менеджер Customer Success допомагає використовувати продукти Ringostat найбільш ефективно для конкретного бізнесу. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись