Рарус Дніпро

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Рарус Дніпро

Членство в САБ
ISO 9001:2015


«Рарус Дніпро» — член громадської організації САБ («Спілка Автоматізаторів Бізнесу»). Компанія постачає, впроваджує та супроводжує програмне забезпечення «1С:Підприємство». 

Компанія заснована в 1997 році.


Що робимо і чим корисні

  • Реалізуємо комплексні проекти автоматизації керування й обліку на підприємстві. Тобто робимо так, щоб всі відділи вашого підприємства були технічно пов'язані один з одним в одне ціле, вчасно отримували однакову вхідну інформацію про проекти та задачі і без збоїв один з одним взаємодіяли. Тому, якщо, наприклад, співробітнику з відділу продажів терміново знадобиться рахунок, бухгалтер вже через секунду про це не знатиме та зможе так само оперативно відповісти.
  • Постачаємо, впроваджуємо і супроводжуємо прикладні рішення на платформі «1С:Підприємство». Тобто обрану коробку з програмним забезпеченням ми доставляємо вам на підприємство, встановлюємо на ваші комп'ютери і ознайомлюємо з азами роботи, а після — консультуємо з питань, що виникають.
  • Консультуємо з питань управління (управлінський консалтинг), тобто аналізуємо процеси керівництва на підприємстві, виявляємо проблеми, пропонуємо список можливих рішень, допомагаємо реалізувати обране рішення.
  • Постачаємо та супроводжуємо системи електронного документообігу, електронної звітності, тобто робимо так, щоб гора документів і копій документів у вашому офісі зменшилася, а звітність у державні структури доставляла якомога менше головного болю.

 

Вигідно керівнику, вигідно бухгалтеру

Автоматизація управлінських процесів на підприємстві допомагає об'єднати всі відділи в одне ціле і контролювати по ньому всю діяльність: відстежувати потоки продажів і закупівель, стежити за заборгованістю, на основі отриманих даних планувати свої дії, обґрунтовано прогнозувати прибуток, вчасно помічати слабкі місця процесу, щоб так само вчасно виправляти помилки, уникаючи непотрібних витрат.


Автоматизація бухгалтерії на підприємстві допомагає зменшити кількість збоїв під час здачі звітності в податкову, позбавити від гори паперів, зробити так, щоб зміни в законодавстві тут же відбивалися в програмному продукті на робочому комп'ютері, передоручити програмі монотонну рутинну роботу.


Автоматизуємо роботу підприємства незалежно від того, качає замовник нафту або маринує грибочки, 10 співробітників у штаті або 10010, передбачений в компанії відділ бухгалтерії або покупець — сам собі господар.

 

Сертифікати компанії

1. Членство в САБ, Кандидат в Центр компетенції з ERP, Кандидат в партнери «Консалтинг».

Підтверджує, що «Рарус Дніпро» — офіційний партнер, який має право продавати продукцію на платформі «1С:Підприємство».

rarus_dnipro_1

2. Центр реальної автоматизації.

Підтверджує, що знання співробітників перевіряються та постійно оновлюються.

3. Сертифікат менеджменту якості ISO 9001:2015.
У 2016 році першими в Дніпрі отримали сертифікат відповідності ISO — в компанії впроваджена система менеджменту якості, і тепер вся документація стандартизована, а процеси чітко структуровані та зрозумілі для користувача. Це означає, що послуги та продукти наші покупці отримають без зайвої бюрократії, терміни поставок і складання документації не розтягнуться до двох нескінченностей, на лінії консультації вам нададуть менеджера, який розуміється саме в вашому питанні — тобто всі дії спрямовані на розумну економію часу покупця і, отже, його грошей.

4. 19 сертифікатів Спеціаліст та 57 сертифікатів Професіонал
Кожні півроку кожен співробітник компанії «Рарус Дніпро» проходить тестування «Професіонал», щороку — тестування «Спеціаліст». Тому будьте впевнені в тому, що знання менеджерів, консультантів і керівників перевіряються та поповнюються, консультації та відповіді на питання покупців і користувачів відповідають технічній документації, а зміни в законодавстві та галузі вивчаються і обдумано впроваджуються в кінцевий продукт.

rarus_dnipro_4

 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись