МП «Сервіс»

  1. Головна
  2. Партнери
  3. МП «Сервіс»

Приватне мале підприємство «Сервіс» — це технічні рішення в системах безпеки.

Компанія надає такі послуги:

  • Проектування систем охоронної сигналізації, сповіщення на мобільні та локальні пристрої. Віддалений моніторинг та керування системами охорони.
  • Виконання робіт комплексного захисту об’єктів промислового та приватного призначення.
  • Проектування відеоспостереження з використанням інтелекту ІР-камер, контроль та аналіз подій. Локальний та віддалений моніторинг.
  • Деталізований проект, встановлення мережевого обладнання, камер відеоспостереження. Налагодження та введення в експлуатацію.
  • Контроль доступу. Проектування, введення в експлуатацію. Повноцінний контроль подій в часовому просторі по кожній особі окремо,  інтеграція з відеоспостереженням.
  • Використання елементів автоматики в системах безпеки та контролю. Керування локальними пристроями, виконання певних дій, пов'язаних з пристроями відеоспостереження та системами сигналізації.

Завжди готові надати рішення вашої безпеки та безпеки вашої власності, вивчаючи вами поставлені задачі.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись