MIYSOFT — компанія простих рішень. Автоматизуємо ваш бізнес для збільшення продажів завдяки Бітрікс24. Програма Бітрікс24 на першому місці в Україні та СНД, яка містить в собі 5 основних інструментів:

  • Офіс — місце, де можна проводити наради та спілкуватися з усіма працівниками.
  • Завдання та проєкти — інструменти швидкої та зручної спільної роботи.
  • CRM-систему — вся інформація про клієнта перед очима з можливістю моментальної комунікації.
  • Контакт-центр — можливість підключення пошти, телефонії, соціальних мереж та месенджерів.
  • Сайти та магазини — місце, де можна продавати свій продукт онлайн.

Для нашої команди найважливіше — надавати клієнту відчуття цінності. Саме тому ми турбуємося про ефективну роботу вашого бізнесу та виконуємо всі необхідні роботи для цього, починаючи від швидких онлайн-рішень і завершуючи індивідуальними бізнес-процесами з системами автоматизації на базі CRM Бітрікс24.

Ми не забуваємо про наших клієнтів після впровадження Бітрікс24 і на постійній основі цікавимося їхніми успіхами та результатами, повідомляємо про корисні новинки та загалом підтримуємо дружні відносини.

Для нас не важлива сфера вашої діяльності чи розмір вашої компанії. Для нас важливий лише якісний результат! Наша кваліфікована команда з впевненістю може його гарантувати.

Контакти:

+380 32 253-85-86
+380 98 948-42-01

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись