MASTER:Бухгалтерія

  1. Головна
  2. Партнери
  3. MASTER:Бухгалтерія

Програмні продукти MASTER — 100% українські інтелектуальні IT-рішення. Забезпечують комплексну автоматизацію бухгалтерського обліку, обліку зарплати і кадрів, електронного документообігу, виробництва й управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM).

Програмні продукти MASTER розроблені українськими IT-фахівцями та бізнес-аналітиками насамперед для українських підприємств малого та середнього бізнесу, бюджетних установ і комунальних підприємств.

Програмний продукт MASTER:Бухгалтерія, перший з лінійки, презентовано українському ринку у вересні 2017 року. Наразі перелік продуктів охоплює галузеві комплексні рішення для:

  • бюджетних установ, закладів освіти, військових частин, територіальних громад;
  • бізнесу і комерційних підприємств, закладів охорони здоров’я, агрокомпаній, елеваторів, ЖКГ, Retail, HoReCa.

Програма-платформа MASTER є розробкою української компанії IT-Enterprise, що вже понад 30 років трансформує найбільші підприємства України.

Вже зараз на платформі MASTER працює понад 25 000 користувачів, постійно збільшується партнерська мережа для присутності у всіх регіонах України, доступний центр підтримки та навчання.

В основі створення програмних продуктів MASTER:

  1. Багаторічний досвід роботи, банк успішних рішень, практичні кейси впровадження та компетенції команди.
  2. Потужна, розвинена й універсальна платформа для розробки. Платформа складається з базових інструментів розробки (управління даними, взаємодія з користувачами, обробка та візуалізація даних), базових і розширених функціональних модулів, які комбінуються безпосередньо в програмні продукти, та представляє собою комунікаційного агента, що дозволяє інтегруватись із суміжними галузевими сервісами.
  3. Сильна та досвідчена команда фахівців: розробників, функціональних фахівців, методистів, фахівців технічної підтримки, впроваджувачів з досвідом і реальними кейсами впровадження.
  4. Запит користувачів на відповідність критеріям зручності використання, розширеного функціонала, відповідності українському та міжнародному законодавствам, особливої уваги на підвищенні рівня безпеки та збереження даних користувачів.
  5. Новий підхід у сервісній складовій: технічна підтримка, інтеграційні рішення, фокусування розробки на програмних продуктах з максимально адаптованими галузевими рішеннями.

І сьогодні програмні продукти MASTER — єдині нові програмні продукти ERP-класу на українському ринку з чіткою довгостроковою стратегією розвитку та з реальними амбіціями стати національним лідером ринку бухгалтерських рішень.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись