Main-Maker

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Main-Maker

Компанія Main-Maker працює з квітня 2008 року.

Ми вдячні нашим клієнтам, які зробили свій вибір на користь професійного якісного підходу до супроводу. 

Вибравши компанію Main-Maker, наші клієнти отримують високий рівень сервісу супроводу і зворотного зв'язку від фахівців. Ми працюємо для Вас, ми працює разом з Вами. Вас обслуговують тільки сертифіковані фахівці за програмою M.E.Doc (МЕДок).

Успішно впроваджуємо системи електронного документообігу. Надаємо послуги з обслуговування програмного розрахунково-касового обладнання (ПРРО).

Серед клієнтів Main-Maker: Автогаз РПУ ДП НАК Нафтогаз України, Академія внутрішніх військ МВД України м.Харків, Харківське міське БТІ, Харківський Метрополітен та понад 2000 інших.

З 1 липня 2016 року ми отримали статус авторизованої точки сервісного обслуговування Мережі магазинів електронних послуг «Твій Час».

З 2010 року ми самостійно розробляємо програми для бухгалтерії. Зокрема, програми стикування M.E.Doc з БАС (BAS-1С) — «Документ-Навігатор» та інші. Виконуємо розробки на замовлення.

Адреса: м. Харків, вул. Червоні Ряди, б.14, офис 223

Телефон: +380 57 728-12-24

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись