Якщо дійсно треба навчитися новому — навчишся. Якщо ні — знайдеш низку відмовок, чому не зараз. З понеділка/з Нового року/навесні — може, досить?

Будемо знайомі, ми — IT Education Academy. Ми працюємо з 2014 року і готуємо кваліфікованих спеціалістів для ІТ-ринку. Всі академії обіцяють актуальну програму, викладачів-практиків та успішну кар'єру за короткий час. Проте ми знаємо, що шлях до IT-висот досить важкий, і готові вам допомогти. Ми ті, хто робить з нубів професіоналів своєї справи.

ITEA проводить навчання за напрямками Front end, Back end, Управління проектами, Бізнес-аналіз, Дизайн тощо. Базові курси академії розраховані на новачків та тих, хто хоче систематизувати набуті знання. Студенти знайомляться з основними поняттями та отримують перший практичний досвід. Поглиблені курси за різними напрямками розроблені для студентів, які бажають продовжити навчання та підвищити свою кваліфікацію. На Поглиблених курсах студенти більш детально вивчають тему, а після завершення програми Roadmap отримують допомогу під час працевлаштування в компаніях, які є нашими партнерами. 

Наразі ми пропонуємо навчання в одному з наших навчальних центрів в 5 містах України — Києві, Львові, Харкові, Луцьку, Дніпрі, або в онлайн-форматі.

Онлайн-навчання в ITEA — це зручний спосіб наблизитись до бажаної професії без необхідності приїжджати в академію. Все просто: ми підключаємо вас до онлайн-платформи, ви слухаєте лекцію та ставите питання викладачу в форматі вебінару. Якщо ви пропускаєте заняття, то у вас є змога подивитися запис у будь-який зручний час. Окрім того, за кожною онлайн-групою закріплюється ментор, що допомагає впоратись із завданнями та труднощами, які виникають під час навчання. 

ITEA — сертифікований партнер Microsoft, Cisco та VMware. Денні курси академії корпоративні та розраховані на спеціалістів компаній, яким потрібно набути певні навички.

Ознайомитися із напрямками онлайн-навчання можна на сайті.

Денні та вечірні курси також описані на сайті.

Намалювати іконку для програми, освоїти Cisco, пізнати тонкощі Agile та Scrum чи написати чистий код: ITEA — навчимо всьому, що знаємо, і навіть більше.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись