Ми — агентство інтернет-маркетингу Elit-Web. Понад 10 років у сфері SEO та досвід роботи з сотнями різних тематик зробили нас експертами у сфері пошукової оптимізації. Також ми сформували сильні команди професіоналів у сферах SMM, PPC та performance-маркетингу.

Elit-Web — це:

 • понад 100 фахівців;
 • 10 років досвіду у сфері інтернет-маркетингу;
 • 1000+ успішних проектів;
 • 6 офісів в 4 країнах;
 • сертифікований партнер Google і Яндекс.

Наші ключові послуги:

 1. Пошукове просування сайтів в Google та Яндекс. Розширюємо число релевантних ключів на сайті, оптимізуємо ресурс для зростання позицій, підвищуємо юзабіліті та створюємо контент для користувачів сайту, а не пошукових роботів.
 2. Налаштування контекстних рекламних кампаній в КММ і РМЯ. Забезпечуємо високу клікабельність рекламних оголошень.
 3. SMM-просування. Вивчаємо клієнта. Залучаємо цільові переходи на сайт з соцмереж, розширюємо охоплення та підвищуємо активність підписників.
 4. Performance-маркетинг. Використовуємо весь арсенал маркетингових інструментів для просування ресурсу в інтернеті.
 5. Розробка довгострокової стратегії просування. На основі маркетингових досліджень формуємо поетапний план розвитку компанії з урахуванням особливостей ніші.
 6. Брендинг. Розробляємо вигідне позиціонування бізнесу на основі конкурентних переваг, підвищуємо охоплення, впізнаваність та споживчу лояльність до бренду.

Наші клієнти: Rehau, Ikea, Lester, Kulik Sistem, Farfor, Citrus, Kaplunoff та інші компанії і підприємці B2B і B2C сегментів.

Наші співробітники — досвідчена команда маркетологів, пошукових оптимізаторів, PPC-фахівців, SMM-щиків, аналітиків і програмістів. Ми регулярно проводимо тестування та атестації для фахівців, щоб постійно підвищувати свій рівень.

Ми допомагаємо досягти таких результатів:

 1. Зростання кількості заявок та продажів на сайті.
 2. Підвищення середнього чека для сфери e-commerce.
 3. Оптимізація окупності маркетингових інвестицій.
 4. Підвищення числа цільових переходів.
 5. Масштабування і вихід на нові сегменти ринку, зокрема США та країни Західної Європи.

Особливу увага при роботі ми приділяємо маркетинговим дослідженням та аналізу даних. Наш підхід — повне занурення в бізнес-процеси замовника, вивчення особливостей ринку та довгострокове взаємовигідне співробітництво. Саме так ми розвиваємо бізнес наших клієнтів.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись