Ми — агентство інтернет-маркетингу Elit-Web. Понад 10 років у сфері SEO та досвід роботи з сотнями різних тематик зробили нас експертами у сфері пошукової оптимізації. Також ми сформували сильні команди професіоналів у сферах SMM, PPC та performance-маркетингу.

Elit-Web — це:

 • понад 100 фахівців;
 • 10 років досвіду у сфері інтернет-маркетингу;
 • 1000+ успішних проектів;
 • 6 офісів в 4 країнах;
 • сертифікований партнер Google і Яндекс.

Наші ключові послуги:

 1. Пошукове просування сайтів в Google та Яндекс. Розширюємо число релевантних ключів на сайті, оптимізуємо ресурс для зростання позицій, підвищуємо юзабіліті та створюємо контент для користувачів сайту, а не пошукових роботів.
 2. Налаштування контекстних рекламних кампаній в КММ і РМЯ. Забезпечуємо високу клікабельність рекламних оголошень.
 3. SMM-просування. Вивчаємо клієнта. Залучаємо цільові переходи на сайт з соцмереж, розширюємо охоплення та підвищуємо активність підписників.
 4. Performance-маркетинг. Використовуємо весь арсенал маркетингових інструментів для просування ресурсу в інтернеті.
 5. Розробка довгострокової стратегії просування. На основі маркетингових досліджень формуємо поетапний план розвитку компанії з урахуванням особливостей ніші.
 6. Брендинг. Розробляємо вигідне позиціонування бізнесу на основі конкурентних переваг, підвищуємо охоплення, впізнаваність та споживчу лояльність до бренду.

Наші клієнти: Rehau, Ikea, Lester, Kulik Sistem, Farfor, Citrus, Kaplunoff та інші компанії і підприємці B2B і B2C сегментів.

Наші співробітники — досвідчена команда маркетологів, пошукових оптимізаторів, PPC-фахівців, SMM-щиків, аналітиків і програмістів. Ми регулярно проводимо тестування та атестації для фахівців, щоб постійно підвищувати свій рівень.

Ми допомагаємо досягти таких результатів:

 1. Зростання кількості заявок та продажів на сайті.
 2. Підвищення середнього чека для сфери e-commerce.
 3. Оптимізація окупності маркетингових інвестицій.
 4. Підвищення числа цільових переходів.
 5. Масштабування і вихід на нові сегменти ринку, зокрема США та країни Західної Європи.

Особливу увага при роботі ми приділяємо маркетинговим дослідженням та аналізу даних. Наш підхід — повне занурення в бізнес-процеси замовника, вивчення особливостей ринку та довгострокове взаємовигідне співробітництво. Саме так ми розвиваємо бізнес наших клієнтів.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись