Данко

 1. Головна
 2. Партнери
 3. Данко

Сучасній людині в житті важливо безперервно вдосконалюватися, набувати нових знань, досвіду та застосовувати їх на практиці. Задоволеність роботою — один із значущих чинників, що впливають на якість життя. І курсове бізнес-навчання допомагає багатьом людям змінити професію, підвищити кваліфікацію.

Ми, навчальний центр «Данко», ведемо успішну діяльність в сфері курсового навчання вже понад 20 років. Наша мета — випускати добре підготовлених фахівців, які зможуть одразу приступити до роботи. Накопичений багаторічний досвід сприяє підтримці високої якості навчання.

Зараз заняття проводяться по більш ніж 40 напрямках:

 • бухгалтерський облік;
 • програми 1С Бухгалтерія, BAS, 1С ЗУП;
 • кадрове справа;
 • кошторисна справа;
 • навчання ПК для дому та офісу, MS Excel, MS PowerPoint;
 • інтернет маркетинг, PPC, SEO, SMM;
 • програмування;
 • та інші.

До нас приходять люди освоїти професію з нуля або підвищити кваліфікацію. Крім професійних програм, дуже популярні курси навчання ПК та окремих програм MS Excel і MS PowerPoint. Вони необхідні офісним співробітникам для поліпшення робочих процесів. Окремо варто відзначити курси бухобліку для підприємців, які хочуть розбиратися в темі або вести бухгалтерію самостійно.

Проводять заняття талановиті викладачі-практики за власними програмами, розробленими так, щоб слухач легко міг зрозуміти всі тонкощі обраної професії. Учням надаються авторські методичні матеріали.

Підлаштовуючись під сучасні реалії, ми активно проводимо навчання онлайн — заняття проходять за тією ж програмою, що й очно.

Напевно, одним з найвагоміших показників якості навчання, є численні корпоративні клієнти і партнери. Відомі українські та міжнародні компанії направляють своїх співробітників до нас на підвищення кваліфікації.

Наші випускники власним прикладом підтверджують, що курсове навчання — це зручна, гнучка, сучасна форма професійної підготовки для дорослих будь-якого віку. І ми робимо все можливе, щоб слухачі отримували тільки корисну, актуальну інформацію та могли впевнено працювати в обраній сфері.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись