Business Light

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Business Light

Компанія «Business Light» займається професійним веденням бухгалтерського обліку — аутсорсингом. Аутсорсинг (від англ. outsourcing: зовнішнє джерело) — передача організацією певних бізнес-процесів або виробничих функцій на обслуговування іншій компанії, що спеціалізується у відповідній області.

У компанії підібраний високопрофесійний штат співробітників. Наш колектив досвідчених бухгалтерів і аудиторів допоможе правильно підібрати систему оподаткування, розробити оптимальну схему організації ведення бухгалтерського та податкового обліку, надати послуги з постановки та відновленню обліку. Наші фахівці навчать Ваших співробітників, підберуть кваліфіковані кадри для Вашого офісу, нададуть рекомендації щодо оподаткування та оптимізації податкового навантаження.

Компанія «Business Light» повністю бере на себе функції з ведення бухгалтерського обліку Вашого підприємства, підготовки та здачі звітності. Працюючи з нашою компанією, Ви отримаєте раціональний та грамотний облік з можливістю законної оптимізації оподаткування підприємства. Ми гарантуємо конфіденційний характер взаємодії з нашими клієнтами і несемо відповідальність за результати своєї роботи відповідно до чинного законодавства України та умов договору. Наша компанія пропонує як абонентське бухгалтерське обслуговування, так і разові бухгалтерські послуги, що дозволяють швидко та ефективно вирішувати поточні бізнес-задачі.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись