Brain Group

 1. Головна
 2. Партнери
 3. Brain Group

ТОВ «Брейн Груп» є сертифікованим сервіс-партнером САБ. Ми пропонуємо галузеві та спеціалізовані рішення «BAS» та «1С:Підприємство», які дозволяють максимально гнучко налаштувати і оптимізувати процеси Вашого бізнесу.

Чим ми займаємося?

1. Встановлення та супровід офіційних програм «1С:Підприємство» та BAS.

 • Комплексний супровід користувачів програм та впровадження сервісів Інформаційно-технологічного супроводу.
 • Навчання користувачів роботі з програмним забезпеченням і сервісами.
 • Розробка модулів під Ваші особисті потреби або готові проектні рішення.

2. Підбір та підключення торгового устаткування до систем автоматизації бізнесу.

3. Розробка мобільних додатків.

Наші послуги:

 • Безкоштовні консультації з підбору програмних продуктів для Вашого підприємства.
 • Продаж, впровадження та індивідуальний супровід автоматизованих систем управління бізнес-процесами. Індивідуальний підбір тарифних планів супроводу з огляду на потреби Вашого бізнесу.
 • Встановлення та налаштування систем і сервісів документообігу.
 • Розробка власних модулів, конфігурацій та розширених типових пакетів під діяльність Вашої компанії. Ви зможете поліпшити управління, підвищити продуктивність і ефективність діяльності, зробити ведення бізнесу автоматизованим, простим та зручним.
 • Постачання торгового обладнання для автоматизації підприємств торгівлі, громадського харчування, складів, логістичних комплексів, промислових підприємств та багатьох інших сфер. Будучи офіційним дилером провідних постачальників, ми пропонуємо торговельне обладнання за лояльними цінами та допомагаємо підключити обладнання для успішної роботи Вашого бізнесу.

Наша компанія є «Найкращим регіональним партнером 2019 року» і готова доводити це кожного дня! А допомогу Вам завжди готові надати сертифіковані фахівці. З нами Ви заощаджуєте час, звільняєтесь від рутини та даєте можливість своїм співробітникам розвиватися і рости разом з Вашою компанією.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись