BIZBALLAB

 1. Головна
 2. Партнери
 3. BIZBALLAB

BIZBALLAB має експертизу в галузі управлінського консалтингу, операційного менеджменту та управління проєктами в продажах.

Компанія пропонує такі послуги:

 1. Інтегровані рішення для вашого бізнесу: пошук та впровадження комплексних рішень для ефективного розвитку бізнесу.
 2. Експертиза впровадження аналіки: збір інформації, аналіз та створення інтерактивних звітів на основі даних для бізнесу будь-якого напряму в Looker Studio, Power Bi.
 3. Планування, бюджетування та аналіз: допомагаємо розробити стратегічні плани, бюджети, поєднуючи їх з аналізом даних.
 4. Управлінський облік та аналітика: побудова звітів P&L, Cash Flow, Balance та впровадження системи управлінського обліку: оцінка прибутковості бізнесу, аналіз доходів та витрат, можливість прийняття управлінських рішень для оцінки ефективності бізнесу.
 5. Побудова відділів продажів: створення ієрархії та ролей відділу продажів, системи відбору та навчання співробітників, розробка ефективних продажних процесів, визначення та сегментування цільової аудиторії, розробка різних стратегій продажу, визначення цілей та метрик оцінки продаж.
 6. Аналітика, налаштування та впровадження системи матеріального обліку: надходження товарів, складський облік, видача товарів, контроль за залишками, аналіз руху товарів, управління замовленнями, інвентаризації.
 7. Персоналізований підбір CRM: підбір, налаштування та впровадження CRM, яка ідеально відповідає вимогам вашого бізнесу та допоможе вам досягти максимальних результатів.
 8. Налаштування бізнес-процесів: аналіз, деталізація, оптимізація та автоматизація бізнес-процесів, що забезпечує більшу ефективність роботи компаній та бізнесу.
 9. Налаштування систем ефективної комунікації: допомога у впровадженні засобів комунікації, які сприяють зв'язку всередині команди та з клієнтами (телефонія, чат-боти, відкриті лінії Viber, Telegram, Facebook, WhatsApp та інші).
 10. Розробка та впровадження систем мотивації для співробітників для відділів продажів: визначення кількісних та якісних цілей, а також ключових показників ефективності продажів, розробка на основі показників системи мотивації.
Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись