Billboards.com.ua

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Billboards.com.ua

Сервіс пропонує велику базу білбордів, сітілайтів, відеобордів та інших носіїв зовнішньої реклами по всій території України. Billboards.com.ua надає послуги як з штучного точкового розміщення реклами за певною адресою, так і з системного планування та реалізації рекламних кампаній для великого бізнесу та брендів. На сайті Billboards.com.ua ви можете самостійно знайти рекламні конструкції за допомогою зручних фільтрів та мапи, або ви можете звернутись до менеджерів, які нададуть персональну консультацію та підготують індивідуальну пропозицію, враховуючи ваші потреби, задачі, побажання.

Звертайтесь, спеціалісти Billboards.com.ua радо проконсультують з усіх питань щодо розміщення зовнішньої реклами по всій території України!

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись