Астер-Консалтинг

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Астер-Консалтинг

Компанія «Астер-Консалтинг» — офіційний постачальник програм лінійки BAS та член Спілки автоматизаторів бізнесу. Спеціалізується на автоматизації усіх бізнес-процесів на підприємстві за допомогою впровадження та обслуговування програм BAS. Має власну розробку — готове галузеве рішення для управління швейним виробництвом «Швейка 8».

Принцип компанії — розвиток. Це стосується не лише чисельності проєктів та кількості спеціалістів, а й методів роботи, якості розроблених рішень.

Комплексний та індивідуальний підхід до автоматизації обліку.

Установка програм BAS — не самоціль, повинен бути реальний результат: наведення порядку, зниження витрат і підвищення прибутковості, поліпшення керованості бізнес-процесами та багато іншого.

18 років автоматизації управлінського та бухгалтерського обліку. Понад 1000 постійних клієнтів — підприємств різних галузей та видів діяльності. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись