Альфа-Ком

  1. Головна
  2. Партнери
  3. Альфа-Ком

Компанія «Альфа-Ком» працює на ринку програмного забезпечення України понад 20 років. Крім цього, на даний момент ми є офіційним партнером корпорації Майкрософт в Південному регіоні і партнером ESET (NOD32).

Наша компанія входить до Всеукраїнської Спілки Автоматізаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти та платформи для автоматизації бізнес-процесів, включно з програмними продуктами і сервісами «BAS», «1С: Підприємство» тощо.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг та сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

У нашому «Центрі Сертифікованого Навчання» можна пройти курси для навчання програмуванню, а також в рамках «Авторизованого Центру Сертифікації» скласти іспити «Професіонал», «Спеціаліст» та «Спеціаліст-консультант».

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись