«Академия успешных продаж SV TRADE»

  1. Головна
  2. Партнери
  3. «Академия успешных продаж SV TRADE»

Місія «Академии успешных продаж SV TRADE»: надавати ефективні та доступні IT-рішення для розвитку бізнесу.

Наші базові принципи: професіоналізм, індивідуальний підхід, конфіденційність.

«Академия успешных продаж SV TRADE» займається комплексним впровадженням бізнес-інструментів з 2012 року. Продаж, впровадження та підтримка рішень Бітрікс24, IP-телефонії, аналітики, розробка та підключення сайтів, зовнішніх та внутрішніх додатків в єдину екосистему. Завдяки досвіду реалізованих проектів, впровадження для замовника пройде ефективно і в найкоротші терміни. Додатково проводимо бізнес-навчання, стратегічні сесії, розробку і впровадження в CRM скриптів продажів. Замовник отримує комплексне рішення, завдяки якому відділ продажів і компанія стають прозорими, оцифрованими, високоефективними!

Співробітництво з SV TRADE — це інвестиція в розвиток компанії, прискорення процесів, поліпшення сервісу та крок до масштабування!

Контакти:

  •   +380 97 28-00-100
  •   +380 66 79-73-700
  •   0-800-210-741
Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись