АБ-ЦЕНТР

  1. Головна
  2. Партнери
  3. АБ-ЦЕНТР

Група компаній АБ-ЦЕНТР з 2002 року працює на ринку економічного програмного забезпечення України. АБ-ЦЕНТР представляє повний спектр послуг з розробки, впровадження, навчання користувачів, продажу та обслуговування програмних продуктів лінійки «BAS» і «1С:Підприємство 8».

У компанії працюють фахівці високої кваліфікації: програмісти, аналітики, проектні менеджери, фахівці-консультанти.

АБ-ЦЕНТР має статус Кандидат в Центру ERP, що є підтвердженням необхідних компетенцій та досвіду успішного впровадження ERP-систем на виробничих підприємствах України.

Протягом багатьох років АБ-ЦЕНТР підтверджує статус «Кращий регіональний партнер» в Дніпропетровській області.

Важливою складовою якісного супроводу від АБ-ЦЕНТР є власна лінія консультацій, яка надає професійну консультаційну допомогу клієнтам компанії, власний відділ розробки, готовий надати якісні послуги в найкоротші терміни, а також власний навчальний центр, де навчання проходить за унікальними авторськими курсами, які розроблені методистами і консультантами АБ-ЦЕНТР.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись