REARDEN GROUP

  1. Головна
  2. REARDEN GROUP

REARDEN GROUP - постачальник якісних IT-рішень на платформі «1С: Підприємство» c 2000 року.

Наша місія - підвищення основних показників ефективності бізнесу наших Клієнтів шляхом впровадження сучасних управлінських та інформаційних технологій.

Надаємо повний спектр послуг:

  • Поставка ліцензійного програмного забезпечення «1С: Підприємство», BAS ERP;
  • Навчання і консультації;
  • Впровадження та супровід;
  • Розвиток інформаційних систем.

Ми не просто «продаємо автоматизовану систему». «Rearden Group» - консалтингово-впроваджувальна організація, яка реалізує проекти «під ключ» з гарантією результату. У роботі ми орієнтуємося на систему якості, що відповідає міжнародному стандарту ІSО 9001: 2008.

За весь час роботи було реалізовано понад 2500 проектів автоматизації. Цей товар ви зможете в Кривому Розі, Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові, розвинена широка мережа партнерів і разом ми забезпечуємо обслуговування замовників по всій Україні і за її межами.

На даний момент в Групі компаній «Rearden Group» трудяться понад 100 співробітників. Професіоналізм Групи компаній зростає з кожним днем ​​- фахівці постійно підтверджують кваліфікацію сертифікатами по програмним продуктам «1С: Підприємство».

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись