Ітес Лтд

 1. Головна
 2. Ітес Лтд

Головний наш напрямок — це технічна підтримка бізнесу. Ми створюємо, організовуємо і підтримуємо безперебійну роботу вашої IT інфраструктури. Іншими словами МИ працюємо, ВИ заробляєте !!!

Ми можемо розробити і впровадити інформаційну систему вашого підприємства і, повірте, воно буде працювати довго і надійно — спроектувати і налаштувати комп'ютерну мережу, підібрати апаратну і програмну частину, потурбуємося про вашу антивірусну безпеку, а також про збереження вашої інформації, зберемо і налаштуємо сервер, організуємо зв'язок з офісами і філіями. У вас є принтера? Чудово. Якщо потрібно, заправимо картридж до нього або зробимо так, що їм буде користуватися не один, а два, п'ять, десять співробітників, не покидаючи свого робочого місця, нехай вони навіть перебувають у іншому офісі.

Крім усього, ми професійно займаємося продажем будь-якого ліцензійного програмного забезпечення (ПЗ), тому що є дилерами багатьох торгових марок, починаючи від Microsoft і закінчуючи «М.Е.Д.О.К.». Ми завжди надамо допомогу в підборі ПЗ для ваших потреб і відповідно допоможемо заощадити ваші кошти.

Одні продають обіцянки, ми продаємо — рішення!

 • Абонентське обслуговування комп'ютерів (ІТ-аутсорсинг)
  Ми готові взяти на себе ІТ процеси вашої компанії!

 • Обслуговування серверів
  Ваші дані будуть у повній цілості і доступності 24/7

 • Монтаж комп'ютерних мереж (СКС)
  Якщо у вас немає мережі або вона потребує розширення або поліпшення, звертайтеся і ми допоможемо вам. Гарантія на роботи до 25 років

 • Монтаж системи відеоспостереження
  Сфера застосування системи відеоспостереження величезна. Якщо Вам необхідна допомога в проектуванні і впровадження системи відеоспостереження звертайтеся і ми допоможемо Вам

 • Ремонт копіювальної техніки, заправка картриджів
  Заправка картриджів завжди дешевше, ніж покупка нових

 • ІТ Аудит
  Дає можливість оцінити роботу Вашої ІТ-інфраструктури

 

E-mail: corporate@ites-ltd.od.ua

tel.: (048)798-62-21

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись