AUSPEX

  1. Головна
  2. AUSPEX

AUSPEX – компанія, що спеціалізується на автоматизації бізнесу за допомогою CRM системи Бітрікс24.

Ми лідери в Україні по продажах продуктів Бітрікс24. Займаємось впровадженням CRM системи, створюємо сайти та інтернет-магазини, налаштовуємо IP-телефонію, надаємо цілодобову технічну підтримку та проводимо навчання, як ефективно працювати у CRM Бітрікс24. Окрім того, надаємо послуги з автоматизації бізнес-процесів. Наша команда налічує 48 спеціалістів.

Компанія працює на ринку більше трьох років. Весь цей час ми утримуємо лідерство по продажах продуктів Бітрікс24 та носимо звання «Найефективніший організатор року» та «золотий партнер Бітрікс24». Серед наших клієнтів є великі українські та європейські бренди – представники легкої промисловості, будівництва та нерухомості, сфери послуг - юридичні та консалтингові компанії, салони краси, медичні заклади тощо. Загалом нами було реалізовано більше 800-ста проектів у 10-ти країнах світу.
Ми любимо вирішувати складні технічні завдання і завжди робимо ставку на якість, застосовуємо у роботі весь свій досвід та всі свої знання, для того щоб досягти максимального результату.

Компанія AUSPEX знає все про оптимізацію бізнесу і готова поділитись цим досвідом з вами.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись