Олександр Перцюх: Треба бути професіоналом своєї справи

  1. Головна
  2. Блог
  3. Інтерв'ю
  4. Олександр Перцюх: Треба бути професіоналом своєї справи
Категорії

Деякі речі залишаються незмінними з плином часу. Серед них — наші плідні зустрічі з партнерами. Так, днями поспілкувалися з Олександром Перцюхом, співзасновником і керівником компанії «ОблікСофт». І хоча співпрацюємо ми вже досить давно, завдяки щирій бесіді нам вдалося ближче познайомитися з Олександром та дізнатися більше про історію «ОблікСофт».

Oleksandr_Percyuh_3
Про себе та компанію:

Розкажіть трішки про себе і свою компанію: як давно Ви відкрили свій бізнес, чим займається компанія, хто Ваші клієнти:

Компанія «ОблікСофт» була створена у 2001 році. Спочатку займалися бухгалтерським програмним забезпеченням «Парус», потім перейшли на українську розробку «ІС-ПРО», «M.E.Doc», ЕЦП і супутнє програмне забезпечення (антивіруси ОС та офісне ПЗ). Основний сегмент — це бюджетні організації.

У 2014 році зайнялися «Бітрікс24». Організували свій відділ розробки: створюємо додатки для маркетплейсу «Бітрікс24» (інтеграції з «Новою Поштою», «Укрпоштою», звіти по дзвінках, задачах тощо) та інтеграції і доопрацювання для своїх клієнтів. Крім того, регулярно організовуємо бізнес-семінари з компанією «Бітрікс24» по Україні. Також проводимо бізнес-сніданки на різноманітну тематику, беремо участь у всіляких виставках з «Бітрікс24». Щодо наших клієнтів, то серед них — як великі виробничі підприємства, так і невеликі e-commerce-компанії.

Факапи та життєві уроки:

Важливі речі, про які Ви хотіли б знати на початку свого бізнесу:

Ця річ звучить так: більше приділяти часу прокачуванню комунікаційних навичок, управлінню проектами та бізнес-процесами.
 

Помилки, яких Ви припустилися на професійному шляху, та що корисного здобули завдяки їм:

  1. Виконувати чималу кількість технічної роботи самостійно (тобто, відсутність делегування).
  2. Займатися напрямками у бізнесі, котрі не надихають (роздрібна торгівля автозапчастинами, лайфове страхування тощо).

Речі, про які з часом Ви перестали турбувати:

Таких речей декілька. Це думка оточення, тема політики та новин.
 

Навички та риси характеру, які допомагають Вам у досягненні своїх цілей:

Наполегливість, порядність, пунктуальність.

Головна порада, як реалізувати себе у професії:

Треба бути професіоналом своєї справи, а потім навчитися це продавати.

«Треба бути професіоналом своєї справи, а потім навчитися це продавати»
 

Як Ви познайомилися з нами?

Tucha була інформаційним партнером на одному з семінарів «Анатомія бізнесу», який ми організовували.

Ваші враження від партнерства з Tucha:

Команда Tucha — дуже позитивна та енергійна. А ще ви порядні у партнерських відносинах.

Oleksandr_Percyuh_5

3 міфи про хмарні рішення, які виявилися неправдою:

Головні міфи, що хмари — це:

  • небезпечно, адже можна втратити свою інформацію;
  • коштують дорожче за власне залізо;
  • складно.

3 причини застосовувати хмари в бізнесі:

Перш за все, хмари — це безпека ваших даних. По-друге, важлива перевага хмарних сервісів — швидке і просте масштабування ресурсів. Врешті, їх простіше адмініструвати, не потрібно турбуватись про працездатність та актуальність заліза.
 

Порада тим, хто ще не перейшов у хмари:

Не бійтеся і переходьте у хмари.

«Не бійтеся і переходьте у хмари»


 

Oleksandr_Percyuh_6

Дякуємо Олександру за надійне партнерство та нагоду поспілкуватися віч-на-віч. Бажаємо всій команді «ОблікСофт» успіхів і подальшого розвитку! Впевнені, на нас і надалі чекають нові визначні результати від співпраці!

Поділитися:
Статті по темі

Карантин приніс новий важливий досвід компаніям по всьому світу, навчивши швидко пристосовуватися до змін. Багато в чому організувати віддалену роботу у цей час та підтримати працездатність бізнесу допомогли хмари. Ми дізналися у партнерів, як їхні компанії переходили в онлайн-режим, та поставили кілька запитань...

Кожне інтерв’ю Tucha з партнером — це щоразу нова цікава історія. Ми не просто спілкуємося на актуальні теми, а й обмінюємося життєвим досвідом та досвідом у бізнесі. Так, Віталій Крашенінін, керівник і фахівець з обслуговування та експлуатації комп’ютеризованих систем digital-студії «KR. Laboratories», поділився власною філософією життя: що є найголовнішим у роботі, як ставитися до невдач та що допоможе позбутися непотрібних думок. Словом, розповів, як стати гармонійною особистістю, щоб досягти успіхів, у кар’єрі зокрема.

З Денисом Козицьким, керуючим партнером групи компаній «Rearden Group», ми співпрацюємо вже досить давно. В інтерв’ю для Tucha Денис розповів про свій тернистий і водночас цікавий шлях у бізнесі, який триває вже понад два десятки років. А ще партнер поділився досвідом, як хмари допомогли легко організувати віддалену роботу для «Rearden Group» в умовах карантину.

Вибір між віртуальними та фізичними серверами постає чи не перед кожною компанією. На рішення, зазвичай, впливає декілька чинників, серед яких: особистий досвід у минулому; поради колег або знайомих; відгуки користувачів в інтернеті та інше. Як все ж таки зробити розумний вибір? Думками, що сформувалися на основі особистого досвіду та досвіду своїх клієнтів, діляться наші експерти, знані фахівці в ІТ-галузі — Спартак Поліщук, засновник Rubicon, та Роман Герштун, засновник ProCRM.
 

Чим корисні для бізнесу хмари та аутсорсинг? Як правильно обрати підрядника, що впевнено впорається з ІТ-процесами, та хмарного провайдера, якому можна довірити важливі дані? 

Ми розглянули тему хмарних сервісів та аутсорсингу ІТ-задач, а також дізналисящо думають з вищеозначених питань наші партнери, провідні експерти ІТ-галузі

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись