Дворівнева партнерська програма — ще більше користі від співпраці

  1. Головна
  2. Блог
  3. Хмари для бізнесу
  4. Дворівнева партнерська програма — ще більше користі від співпраці
Категорії

Вся команда Tucha щодня докладає чимало зусиль, аби все більше компаній долучалися до хмар та отримували користь для свого бізнесу від їх використання. І дуже сильно нам у цьому допомагають партнери. Нещодавно в окремій статті детально розповідали про всі переваги, які отримують від співпраці з Tucha наші партнери: задоволені та вдячні клієнти, гарантії надійної та прозорої співпраці, максимальна увага до кожної задачі, передача непрофільних замовлень, допомога в інформаційному просуванні та багато іншого.

А віднедавна партнерська програма Tucha доповнилася ще однією гарною можливістю! Кожен партнер, який приводить іншого партнера, що починає продавати наші хмарні послуги, отримує винагороду за свою рекомендацію.  

На практиці це виглядає так
На практиці це виглядає так:
  1. Ви рекомендуєте своїм колегам або знайомим стати партнерами Tucha.
  2. Вони реєструються у нашій програмі та починають приводити до нас клієнтів (на сервіси TuchaKube, TuchaFlex+, TuchaBit, TuchaHost та TuchaBackup).
  3. Після підключення першого клієнта, залученого кожним таким партнером, ви отримуєте від нас одноразову винагороду в розмірі 500 гривень.

Важливо, що, рекомендуючи нас як надійного партнера та постачальника хмарних послуг, ви отримуєте впевненість у тому, що і приведений вами партнер, і його клієнти будуть задоволені. Вам не доведеться червоніти за свою рекомендацію, а партнеру — сумніватися у своїй пораді клієнтові. Перед початком роботи ми, за необхідності, допомагаємо клієнту визначитися з потрібним йому сервісом та конфігурацією, а впродовж усього періоду співпраці поруч 24×7 буде наша чуйна та компетентна технічна підтримка. Відмінну якість наших сервісів, відповідальність команди Tucha і нашу швидку реакцію з усіх питань підтверджують численні відгуки на сайті. 

Тож, якщо ви досі не приєдналися до нашої великої партнерської спільноти та ще не користуєтесь усіма перевагами від співпраці, пропонуємо зробити це просто зараз. Отримуйте користь від співпраці самі та впевнено рекомендуйте нас вашим клієнтам та партнерам. А якщо ви вже наш партнер, починайте активно рекомендувати нас іншим партнерам. Відтепер партнерство стало ще більш вигідним. 

З будь-яких питань партнерства, будь ласка, пишіть нам на електронну адресу partners@tucha.ua або телефонуйте за номером +380 44 583-5-583. Ми завжди на зв’язку!

Поділитися:
Статті по темі

Як українські компанії впоралися з задачами, котрі приніс карантин? Ми поділилися своїми спостереженнями та дізналися, який досвід мають наші партнери — експерти у галузі автоматизації бізнесу

Партнерство — важлива частина розвитку нашого бізнесу. При цьому, партнери для нас — це, передусім, однодумці, з якими набагато легше робити клієнтів щасливими. Не так давно ми писали про те, на яких засадах будує партнерські відносини наша компанія і чому співпраця з Tucha — це куди більше, ніж просто фінансові вигоди. Тепер вирішили поспілкуватися з партнерами...

Карантин приніс новий важливий досвід компаніям по всьому світу, навчивши швидко пристосовуватися до змін. Багато в чому організувати віддалену роботу у цей час та підтримати працездатність бізнесу допомогли хмари. Ми дізналися у партнерів, як їхні компанії переходили в онлайн-режим, та поставили кілька запитань...

Вибір між віртуальними та фізичними серверами постає чи не перед кожною компанією. На рішення, зазвичай, впливає декілька чинників, серед яких: особистий досвід у минулому; поради колег або знайомих; відгуки користувачів в інтернеті та інше. Як все ж таки зробити розумний вибір? Думками, що сформувалися на основі особистого досвіду та досвіду своїх клієнтів, діляться наші експерти, знані фахівці в ІТ-галузі — Спартак Поліщук, засновник Rubicon, та Роман Герштун, засновник ProCRM.
 

Друзі, ми завжди раді ділитися корисними інструментами, які допоможуть вашому бізнесу працювати більш ефективно. Серед них, наприклад, комплексна телефонізація. Так, ми спільно з компанією Stream Telecom, що надає сервіс віртуальної АТС, підготували статтю про можливості IP-телефонії для бізнесу та переваги її розміщення у хмарах. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись