fbpx

Як Tucha літо проводжала на конференції Dvoma

2019-09-02T12:25:19+00:00Сентябрь 2nd, 2019|Блог|

30 серпня ми яскраво провели день на міжнародній ІТ-конференції Dvoma Conference. Захід був присвячений інтернет-маркетингу, тож у залі зібралися усі зацікавлені у SMM, SEO, PPC, а також веб-майстри і представники різних сфер бізнесу.

Ми, як завжди, знайомили учасників конференції із хмарами та обговорювали їх користь для бізнесу. А саме, як хмарні рішення допомагають спрощувати роботу, заощаджувати кошти на ІТ-обладнанні та працювати віддалено у будь-якому куточку світу 24/7.

Жоден захід ще не відбувся без традиційних подарунків від Tucha, тож і цього разу слухачі отримали максимум користі від знайомства з нами та купу позитивних емоцій. Переможці розіграшів отримали цінні грошові сертифікати на хмарні сервіси, а також по-літньому яскраві чашки, які точно підійматимуть настрій похмурими вечорами. Тож ми чекаємо у родині Tucha не лише на власників сертифікатів, але й на всіх зацікавлених у кращих рішеннях для свого бізнесу.

Дякуємо організаторам конференції за насичений день і корисні знання, а учасникам заходу — за плідне спілкування про хмари та бізнес-рішення. До зустрічі на нових заходах!

Метки: , , , , , ,