fbpx

Tucha на III CISO Forum: як це було

2019-10-07T10:08:22+00:00Октябрь 4th, 2019|Блог|

У столиці відбувся Третій щорічний форум з ІТ-безпеки CISO Forum від VlasConference. Так, 2 жовтня 2019 року Київ зібрав провідних фахівців у галузі інформаційної безпеки.

Ми провели день на форумі з максимальною користю для всіх учасників: технічний директор Tucha Володимир Мельник виступив з доповіддю «Ефективна протидія інфікуванню веб-сайту». Тож слухачі дізналися все про запобіжні заходи та дієві методи, які допоможуть убезпечити веб-сайт від зовнішніх загроз, доступу сторонніх осіб або зловмисників до даних, викрадень та знищень інформації. Дійсно, такими важливими знаннями має володіти кожен! Переглянути запис прямої трансляції з виступу можна на нашій сторінці у Фейсбуці.

 

Не менш важливою частиною нашої участі у заході було модерування першого блоку форуму — технологічної сесії, присвяченої ноу-хау в області інформаційної безпеки. Цю відповідальну місію було теж доручено Володимиру як експерту з ІТ-питань.

Крім цього, впродовж дня обговорювали й інші хмарні питання, спілкувалися з давніми знайомими, колегами і активно заводили нові знайомства.

Загалом, CISO Forum — це захід, на якому учасники змогли взяти участь у міні-виставці технологій і рішень, обмінятися досвідом з колегами щодо розв’язання питань з ІТ-безпеки та дізнатися більше про інноваційні рішення від міжнародних компаній.

Дякуємо організаторам форуму за запрошення взяти участь у заході та його якісне проведення. До нових зустрічей, друзі!

Метки: , , , , , ,