fbpx

Tucha на BIT-2019

2019-09-23T12:14:01+00:00Сентябрь 23rd, 2019|Блог|

19 вересня у столиці відбувся Міжнародний ІТ-форум BIT-2019, присвячений інфокомунікаціям та хмарним сервісам. Звісно, ми не оминули увагою таку подію і взяли в ній активну участь.

День видався феєричним, адже ми презентували нашу головну новину та водночас важливий крок для всього хмарного ринку України — запуск сервісу надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів TuchaKube.

Наш технічний директор Володимир Мельник виступив на форумі з доповіддю «TuchaKube: горизонтально-масштабований хостинг з підтримкою автоматизації розробки, тестування та публікації веб-додатків у хмарі», де розкрив основні можливості, переваги та особливості застосування платформи. До речі, якщо ви не потрапили на BIT-2019, є чудова нагода переглянути виступ Володимира Мельника на сторінці у Фейсбуці. А ще дізнатися більше та побачити, як працює платформа TuchaKube, можна з нашого нещодавнього вебінару.

Окрім цього, на нашому YouTube-каналі ви знайдете інші повчальні та ознайомлювальні відео щодо контейнерної інфраструктури та сервісу TuchaKube. Канал буде поповнюватися новими відео, тож підписуйтесь, щоб нічого не пропустити!

Після доповіді усі зацікавлені зібралися коло нашого стенду, де Володимир продемонстрував роботу платформи, відповів на запитання слухачів і ближче познайомив їх з перевагами сервісу.

Втім, учасників заходу коло стенду Tucha наша команда збирала впродовж усього дня, адже виглядали ми, як завжди, яскраво. :) Багато спілкувалися, обговорювали хмари та їх користь для вирішення будь-яких задач, а завершили день традиційним розіграшем призів: обрали власників фірмових чашок та цінних грошових сертифікатів. А ще — сертифікату на користування сервісом TuchaKube, аби переможець міг особисто оцінити всі переваги першого в Україні сервісу контейнерної інфраструктури. Тож вітаємо власників призів та чекаємо на щасливчиків у родині Tucha! І, звісно, на всіх тих, хто теж зацікавлений у найкращих рішеннях для бізнесу.

Дякуємо організаторам заходу за якісне проведення конференції! Були раді зустріти давніх партнерів та колег і отримати купу нових цікавих знайомств. До нових зустрічей, друзі!

Метки: , , , , , ,