fbpx

Tucha на «Анатомії бізнесу» в Тернополі

2018-11-02T16:30:16+00:00Ноябрь 2nd, 2018|Блог|

Передаємо вітання з файного міста Тернополя!

На цей раз доля завела нас у Західну Україну, до прекрасного старовинного міста зі своїм неповторним шармом. Дякуємо нашим партнерам Wise Solutions та Бітрікс 24 за організацію семінару «Анатомія бізнесу: Файні поради та секрети», усе було на найвищому рівні. Ми отримали справжню насолоду від колориту, атмосфери і непідробно щирої гостинності.

З особистих вражень, Тернопіль – це не лише місто, де збереглися українські традиції, а й на повну силу розвивається сучасний бізнес. Підприємці використовують системи для автоматизації своєї діяльності, слідують останнім трендам у сфері маркетингу та управління. А найголовніше, знають, як раціонально використовувати фінансові ресурси та час для досягнення цілей своїх компаній. В цьому їм можуть також суттєво допомогти хмари. Тож ми були тут у своїй тарілці. Та не будемо забагато розповідати, краще ловіть фото з бізнес-семінару.

Як же без розіграшу подарунків? ;-) Вітаємо щасливчиків, які отримали фірмові чашки Tucha, а також власників грошових сертифікатів номіналом 500, 750 та 1000 грн. Ви знаєте, що найкращим рішенням буде застосувати їх на наші хмарні послуги.

Неймовірне місто, неймовірні люди, до нових зустрічей! :)

Метки: , , , , , , ,