fbpx

Tucha на «Анатомії бізнесу» в Полтаві — продовжуємо дарувати радість та користь

2018-10-04T11:53:36+00:00Октябрь 4th, 2018|Блог|

На зв’язку знову ми та семінар «Анатомія бізнесу: Здорові звички вашого бізнесу»!

Цього разу нас дуже круто зустрічала Полтава. Сідаючи на потяг зранку, ми навіть не очікували, що попереду на нас чекає такий насичений день.

Перш за все, дякуємо нашим партнерам Бітрікс24 та ОблікСофт за організацію, за те, що зібрали стільки активних представників бізнесу в одному місці, а головне – запросили дуже крутих спікерів.

Між сеансами спілкування з майбутніми клієнтами та партнерами, користувалися нагодою та слухали доповіді. Дізналися багато цікавого про те, як споживачі впливають на бізнес сьогодні та яка їхня роль, чому продажі це навичка, а не талант та безліч іншої корисної інформації.

Бачите знайомі обличчя? Так, це Костянтин з Бітрікс24. В Полтаві він знову виступив з доповіддю «Чому нас можуть навчити 4 корпорації та 1 дитина?» Якщо вам цікаво, про що мова, то приходьте на семінар у своєму місті. На черзі Харків 9 жовтня.

Дуже приємно було спілкуватися з усіма гостями. А ще приємніше – дарувати подарунки. ;) Переможців було багато, хтось отримав фірмові чашки Tucha, а найбільш везучі учасники виграли грошові призи – сертифікати на 500, 700 і 1000 грн, які можна використати на хмарні послуги Tucha.

Одним словом, ми отримали задоволення від атмосфери Полтави. І раді були спілкуванню з партнерами та гостями події. Сподіваємося, скоро попрацюємо з багатьма, кого зустріли на «Анатомії бізнесу». А переможців вже з нетерпінням чекаємо у нашій хмарній родині. ;)

Метки: , , , , , , , ,