fbpx

Tucha на «Анатомії бізнесу» в Одесі — фінал нашого осіннього марафону містами України

2018-11-29T11:34:17+00:00Ноябрь 29th, 2018|Блог|

Вітаємо, друзі!

Добігає кінця цьогорічний сезон бізнес-семінарів, які організовує наш давній партнер Бітрікс24. Ми завершили його у сонячній Одесі, де відбувся захід за підтримки місцевого партнера Бітрікс24 (і нашого давнього партнера) — AWG.ua.

Радо ділимося з вами враженнями та емоціями. Затишну атмосферу заходу багато у чому створили дружня компанія і тепле спілкування з давніми знайомими.

Кожна з подій «Анатомії бізнесу» унікальна та наповнена новою і корисною інформацією. Семінар в Одесі був присвячений створенню дієвої структури компанії, свіжим інструментам маркетингу та нефінансовим способам мотивації працівників.

Ми, як завжди, знайомили слухачів із перевагами використання хмарних рішень для бізнесу. Тепер ще більше людей знають про те, як ефективно хмари вирішують різноманітні бізнес-задачі, зберігають ресурси та час, дозволяють працювати з будь-якого куточка світу, і це тішить. :)

Звісно, ми не забули і про приємні сюрпризи учасникам. Наші традиційні корисні подарунки — фірмові чашки і грошові сертифікати — знайшли нових власників. Сподіваємося, що переможці знайдуть подарункам достойне застосування, і чекаємо на них у Tucha. :)

Дякуємо партнерам за насичену користю і приємними подіями осінь! Дякуємо за нові знайомства, гарну компанію, незабутні враження! Впевнені, попереду на нас чекає ще не один спільний захід.

До зустрічі, друзі!

Метки: , , , , , , , ,