fbpx

Tucha на «Анатомії бізнесу» в Харкові – ще ближче до підприємців України

2018-10-11T11:18:31+00:00Октябрь 11th, 2018|Блог|

Привіт, друзі!

Продовжуємо серію подорожей Україною. Цього разу відвідали Харків. З кожною подорожжю все краще розуміємо, що країна наша багата не лише на чорноземи, а й на бізнесменів. Причому різного віку – від студентів до людей з солідним стажем. Усіх їх об'єднує спільна мета – розвиток, самовдосконалення, використання новітніх методів ведення бізнесу, технологій.

Ми дуже раді, що є частиною заходів, що допомагають досягненню цієї мети. Окреме дякуємо партнерам за надання такої можливості і власне за організацію подій, насичених цікавою та корисною інформацією для українського бізнесу.

Зі свого боку, ми знайомимо учасників з тим, як можна вирішувати задачі організації роботи з програмами та даними на сучасному рівні. Розповідаємо про хмари, про те, як вони допомагають підвищувати ефективність роботи, зменшувати видатки, бути мобільними. Людям цікаво, і нас це дуже тішить.

Дивимося, як все було цього разу.

Ми вже на місці і готуємося до нових знайомств.

Декілька фото з партнерами і спікерами.

Спікери розказували, як можна закохати клієнтів у свій бізнес, як правильно залучати їх через інтернет, як побудувати команду мрії та багато інших фішок. Харків здивував нас ще одним невеличким сюрпризом – грою на саксофоні. ;)

На завершення ми розіграли сертифікати на наші сервіси. Тепер переможці зможуть ще простіше долучитися до використання хмарних сервісів Tucha. Чекаємо на плідну співпрацю, друзі.

Наступна подорож – до Дніпра. Чекаємо на зустріч 23 жовтня. Якщо ще не додали подію у свій календар, зробіть це просто зараз. ;)

Метки: , , , , , , , ,