fbpx

Tucha на AGROIT FORUM 2018: хмари у нагоді сільському господарству

2018-11-06T11:38:24+00:00Ноябрь 1st, 2018|Блог|

Друзі, ділимося враженнями від конференції AGRO IT FORUM 2018, яка відбулася 29 жовтня.
Мова йшла про нові технології в агросекторі, про впровадження систем з автоматизації та багато чого іншого. Представники крупних компаній також ділилися успішними кейсами щодо автоматизації холдингів та використання ERP-систем.
Чому ми вирішили відвідати цей захід? Тому що сьогодні, коли хмари набирають масштабних обертів, агросектор не може стояти у сторонці. І навпаки. Компанії активно мігрують до хмарних середовищ задля безпеки даних, а також задля мобільного доступу.
Ловіть декілька фото, як все відбувалося.

Ми познайомилися з новими людьми та налагодили партнерські зв’язки. Найбільше враження справили літаки та коптери, які допомагають сільському господарству у нас в Україні. :) Можна сміливо стверджувати, що країна розвивається у ногу з часом, особливо впроваджуючи хмарні рішення у свій бізнес. А Tucha якраз і допомагає в таких ситуаціях.

Традиційний розіграш призів – грошові сертифікати на хмарні послуги від Tucha та фірмові кружки.

І наостанок ділимося словами представника Yara Digital Farming: «Так, Україна багата на родючі землі. Але найголовніший ваш ресурс – це людський потенціал. І його необхідно використовувати на максимум».
Тож давайте об’єднуватися і використовувати наші можливості на всі сто: інфраструктуру відправляйте до хмари, а свій час і розум направляйте на досягнення визначних результатів.

Метки: , , , , ,