fbpx

Відкрито сервіс контейнерної інфраструктури TuchaKube для будівництва високонавантажених ІТ-систем та керування розробкою

2019-08-29T12:50:43+00:00Август 29th, 2019|Блог|

Відтепер усім користувачам доступна послуга із запуску програмних додатків у хмарі контейнерів від Tucha. Цю можливість реалізує платформа TuchaKube, що працює на базі кластерів Kubernetes. Сервіс допомагає автоматизувати частину роботи, пов’язану з CI/CD-процесами.

TuchaKube — це платформа для автоматизації CI/CD-процесів, хостингу додатків та їх даних у хмарі контейнерів.

Для високонавантажених ІТ-систем сервіс TuchaKube забезпечує:

  • відмовостійкість і легке масштабування;
  • максимальну продуктивність дискових сховищ;
  • ефективний розподіл трафіка.

Це здійснюється завдяки одночасному запуску безлічі однакових реплік на різних вузлах, розподіленим системам зберігання даних та виділеним балансувальникам навантаження.

Для керування розробкою TuchaKube — це:

  • швидке створення тестових середовищ;
  • стандартизація розробки у розподілених командах;
  • автоматизація CI/CD-процесів за допомогою DevOps-інженерів Tucha.

Усі необхідні для запуску додатка мікросервіси упаковуються як автономні образи, які можуть бути запущені у кластері декілька разів. Георозподілений кластер забезпечує високий рівень відмовостійкості системи, горизонтальну масштабованість та максимальну ефективність.

Головна особливість TuchaKube — автоматичний запуск таких процесів, як збірка, компіляція, тестування, упаковування, контейнеризація та публікація додатка як у тестовому, так і продуктивному середовищах. Будь-які інші процеси також можуть виконуватися за потребою клієнта. Серед можливостей роботи з TuchaKube — збирання та зберігання статистичних даних, моніторинг, кластеризація, горизонтальне масштабування і багато іншого.

Оскільки платформа працює на базі кластерів Kubernetes, їй доступні всі стандартні функції цього кластера.

За словами технічного директора Tucha Володимира Мельника, однією з головних особливостей сервісу TuchaKube є те, що групі розробників навіть не потрібен DevOps-інженер, аби отримати автоматичні CI/CD-процеси. Усі ці операції працюють «з коробки» та супроводжуються DevOps-інженерами Tucha.

Наразі доступно три конфігурації сервісу: пробний пакет, стартовий та виділений. Вони відрізняються ресурсами Kubernetes-кластера, сховища, репозиторія, бази даних Percona XtraDB Cluster та вартістю. Можна додати будь-яку необхідну кількість ресурсів за вашими потребами, а також безкоштовно протестувати сервіс протягом 7 днів.

Детальніше про оркестрацію контейнерів у хмарі та сервіс TuchaKube читайте на сторінці сервісу.

Ознайомитися з відеооглядом особливостей застосування TuchaKube на прикладі роботи з конкретним додатком можна на нашому YouTube-каналі

А поки ми готуємо ще цілу низку відео, з яких ви дізнаєтесь більше про можливості роботи із платформою, серед яких горизонтальне масштабування, кластеризація, моніторинг тощо.

Пишіть або телефонуйте нам, і ми допоможемо обрати найкраще рішення для хостингу вашого додатка у хмарах та вирішення задач з автоматизації CI/CD-процесів.

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,