fbpx

Tucha.ua на семінарі-практикумі МСЕ для регіонів Європи та СНД

2019-05-16T13:19:10+00:00Май 15th, 2019|Блог|

Вчора, 14 травня, у Державному університеті телекомунікацій відбувся семінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової економіки» для керівників і фахівців з інфраструктури ІКТ, електронних послуг і кібербезпеки, операторів електрозв'язку, університетів та загальноосвітніх установ, виробників обладнання електрозв'язку, дослідних установ та інших зацікавлених сторін з регіонів Європи і СНД. В межах заходу було організовано виставку технічного обладнання, де ми взяли безпосередню участь: знайомили слухачів семінару, студентів із хмарними сервісами та рішеннями Tucha.ua, а також обговорювали переваги використання хмар у будь-якій сфері професійної діяльності.

Традиційно наприкінці ми розіграли брендовані різнобарвні чашки: охочих отримати яскравий сувенір від Tucha.ua було чимало! Тож переможці розіграшу повернулися із заходу не лише з новими знаннями і досвідом, але й з фірмовим подарунком від нашої компанії.

   

Дякуємо організаторам семінару за плідний день, насичений знайомствами та неодмінною користю для кожного учасника заходу! Впевнені, поспілкуємось ще на багатьох заходах, тож до зустрічі, друзі!

   

Метки: , , , , , ,