fbpx

Інтерв’ю Володимира Мельника для E&C та iToday

2019-09-18T16:12:58+00:00Сентябрь 18th, 2019|Блог|

Нещодавно відбулася зустріч Володимира Мельника, технічного директора Tucha, та представників консалтингової групи E&C. Компанія E&C спільно з виданням про ІКТ-ринок iToday готувала серію публікацій про ринок хмарних сервісів в Україні, і ми стали безпосередніми учасниками цього проекту.

Під час інтерв’ю Володимир надав власну оцінку стану хмарного ринку в Україні, розповів, чи має ринок потребу у нових сервісах, чому не варто боятися конкурентів та чи можливе масове поглинання невеликих провайдерів комнаніями-гігантами.

А ще — поділився головною, за нашим власним рейтингом, подією року: запуском першого в Україні сервісу надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів TuchaKube! Як змінить український ринок хмарних сервісів ця подія та чи зможе він «досягти стелі»? Про все це, а також про головний показник успішності компанії читайте в інтерв’ю Володимира Мельника.

Дякуємо консалтинговій групі E&C та виданню iToday за запрошення взяти участь у корисному проекті. Бажаємо колегам успіхів та чекаємо на нові зустрічі!

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,