fbpx

Хостинг проектів на «Бітрікс: Управління сайтом» у TuchaBit

2019-04-26T17:54:49+00:00Апрель 23rd, 2019|Блог|

Раді повідомити, що ми відкрили сервіс TuchaBit для хостингу проектів на "Бітрікс: Управління сайтом"! Тепер ви можете розмістити свій проект і на нашому українському майданчику.

Про сервіс TuchaBit

TuchaBit — сервіс збалансованих конфігурацій, відпочатку створений для розміщення проектів на платформі Microsoft Windows. Дата-центри, на базі яких надається сервіс, знаходяться на території України, тож рішення актуальне для тих користувачів, яким зберігання даних поза межами нашої країни не є критичним.

Із сервісом TuchaBit ви можете перенести у хмару як окремі робочі додатки, так і всю ІТ-інфраструктуру компанії. Наприклад, винести за межі власного офісу або підприємства CRM-, ERP-систему, телефонію, бухгалтерський облік та будь-які інші проекти, що працюють на базі Windows.

У вартість кожного сервера вже включено ліцензію Windows Server Datacenter. Ліцензії термінального доступу можна взяти в оренду або використовувати свої.

Серед найбільш популярних конфігурацій — варіації у 2, 4, 8, 16 та більше юнітів. Ви можете обрати будь-яку конфігурацію залежно від потреб та завдань, які потрібно вирішити. Фахівці нашої служби підбору рішень допоможуть вам визначитися із найкращим варіантом, аби обраних ресурсів вистачило для швидкої та стабільної роботи, а ви не витрачали зайві кошти на ресурси, які по факту не будуть використуватися.

Переваги сервісу TuchaBit

Вагомою перевагою сервісу є більш доступна вартість, у порівнянні з TuchaFlex+, потужності якого розміщено за межами території України (переважно — у Німеччині). Гарантована доступність сервісу при цьому складає 99,0%.

Розрахувати вартість необхідної вам конфігурації можна на нашому сайті за допомогою спеціального калькулятора.

Розміщення робочих місць та всіх важливих додатків у хмарах TuchaBit забезпечує:

  • надійне зберігання даних;
  • захист інформації від пошкоджень та вилучення зловмисниками;
  • можливість шифрування каналу передачі даних;
  • економію коштів на облаштуванні власних серверних та модернізації ресурсів;
  • заощадження фінансів на ліцензуванні ПЗ;
  • доступ до робочих даних з будь-якого куточку світа та будь-якого пристрою 24/7;
  • гнучке масштабування ресурсів у межах конфігурацій;
  • кращу технічну підтримку та допомогу з будь-якого питання.

Додаткову надійність розміщення застосунків та даних у хмарах забезпечують снапшоти — знімки системи, тобто образи диска вашої віртуальної машини. Вони дозволяють відновити роботу і повернути систему до того стану, в якому вона була на момент зняття знімку. У вартість сервісу TuchaBit будь-якої конфігурації вже включено вартість двох таких знімків.

Якщо ви бажаєте дізнатися вартість сервісу для вирішення конкретної задачі, обрати потрібну конфігурацію або просто дізнатися більше про сервіс TuchaBit, як для класичного використання, так і для хостингу проектів на "Бітрікс: Управління сайтом", телефонуйте або пишіть нам. Ми на зв’язку 24/7 і завжди допоможемо!

***

Для легкого старту ми даруємо знижку 50% на оплату першого місяця сервісу TuchaBit у конфігурації 1 або 2 юніти при замовленні з 01.05.2019 до 31.05.2019 включно. Спеціальна пропозиція діє для усіх нових клієнтів, а для існуючих клієнтів розповсюджується на купівлю нових сервісів. Акція не підсумовується з іншими спеціальними пропозиціями.

Щоб замовити сервіс, підібрати конфігурацію послуг або поставити запитання, телефонуйте +380 44 583-5-583 або пишіть на адресу sales@tucha.ua.

 

TuchaBit для хостингу проектів на «Бітрікс: Управління сайтом»

Акція «Легкий старт у травні»


1 юніт

CPU: 1

RAM: 1 ГБ

SSD: 25 ГБ

1 IP-адреса


11.00 €* на місяц

Скористатися промокодом

2 юніти

CPU: 1

RAM: 2 ГБ

SSD: 50 ГБ

1 IP-адреса


20.00 €* на місяц

Скористатися промокодом
*Ціни вказано без урахування знижки; оплата здійснюється у гривні по курсу НБУ на перше число поточного місяця.
Ваше имя *
Ваш e-mail *
Телефон
Код
Сообщение

Метки: , , , , , ,