fbpx

BitrixConf: Tucha на партнерській конференції Бітрікс24

2019-06-20T12:01:55+00:00Июнь 19th, 2019|Блог|

Партнерство — це більше, ніж просто співпраця. Це ще й спільний розвиток, взаємна підтримка та участь у продуктивних заходах разом. Саме таким є наше партнерство з Бітрікс24. Ця активна команда вміє не лише самовіддано працювати, але й організовувати цінні заходи. Серед них і BitrixConf — конференція, де збираються партнери Бітрікс24 з усієї України. Тож у минулу п’ятницю, 14 червня, ми теж стали частиною феєричного заходу, що відбувся у передмісті Києва.

Партнерські конференції проходять щороку і кожного разу мають свою тематику. Цього літа захід було організовано у концепції Супергероїв та Суперсили. Інтер’єр, декорації, тематичні фотозони та навіть одяг — усе було виконано у стилі Давньої Греції. Ми відчували себе ніби на Бітрікс-Олімпі. :)

Одна з головних особливостей конференції — корисні доповіді від топових спікерів. Про контент організатори подбали якнайкраще: практичні поради, актуальна бізнес-інформація, обмін власним досвідом. А Суперзіркою конференції і таємним спікером стала Суперлюдина України — Василь Вірастюк.

Та BitrixConf — це не лише виступи і навчання. Це ще й море спілкування з давніми партнерами, велика кількість знайомств, неперевершений настрій і нова порція натхнення. Місце зустрічі партнерів Бітрікс24 є справжнім осередком суперсили, підтримки та зміцнення товариських стосунків.

Дякуємо Бітрікс24 за неперевершену організацію конференції, отриману скарбницю практичних знань, а всім учасникам заходу — за змістовні бесіди та яскраві враження, яких точно вистачить до наступного літа. Раді мати таких надійних та позитивних партнерів. Чекаємо на нові зустрічі!

Метки: , , , , , ,