fbpx

BIT-2019: «Навколо хмари» з Tucha.ua

2019-02-27T17:26:26+00:00Февраль 27th, 2019|Блог|

Друзі, вітаємо!

Із радістю ділимося з вами враження та емоціями від участі в одній із найочікуваніших подій цього року — Міжнародному Гранд Форумі «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB» (або BIT-2019)! Захід відбувся у вівторок, 26 лютого, в РК «Ультрамарин» у Києві.

BIT-2019 — галузевий захід, який зібрав кращих представників ІКТ-спільноти. Учасники Форуму мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом і познайомитися з цікавими людьми та компаніями.

Загалом, було динамічно і корисно! Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари» — це купа позитивних емоцій і вражень, знайомств з однодумцями та зустрічей із колегами по бізнес-галузі.

Ми були раді зустрітися з вами та поспілкуватися особисто! А ще — потішити вас приємними і корисними сюрпризами. Яскраві чашки із фірмовим логотипом Tucha.ua точно стануть у нагоді їх власникам і подарують чудовий настрій, а грошові сертифікати на наші сервіси неодмінно принесуть користь переможцям. Тож чекаємо щасливих власників сертифікатів для подальшої плідної співпраці!

Дякуємо організаторам та учасникам BIT-2019 за чудовий захід, насичений користю і новими враженнями день, а також за змістовне спілкування з однодумцями!

Із нетерпінням чекаємо на наступні нагоди. :)

До зустрічі!

Метки: , , , , , , , ,