fbpx

Автоматизація CI/CD-процесів та хостинг додатків в хмарі TuchaKube

2019-09-04T14:19:04+00:00Август 27th, 2019|Блог|

Запрошуємо на вебінар

Зустрічайте важливу новину! Донедавна послуга контейнерної інфраструктури від Tucha.ua була доступною виключно для деяких наших партнерів. Та відтепер сервіс TuchaKube з усіма його яскравими можливостями відкрито для широкого загалу! TuchaKube — це платформа для упаковування коду у хмарі контейнерів для організації CI/CD-процесів, хостингу додатків та їх даних. Тож наразі нашим користувачам доступні кластери Kubernetes у хмарі для розробки програмних продуктів та будівництва високонавантажених інформаційних систем.

На вебінарі ми розглянемо можливості та особливості застосування TuchaKube на прикладі роботи з додатком Spring Petclinic. Детально покажемо, як ініціалізується проект, як з ним можуть працювати одразу декілька розробників, як після кожної дії розробника запускаються CI/CD-процеси, яким чином відбувається автоматична публікація додатка у хмарі та як саме він працює.

Вебінар відбудеться 13 вересня 2019
До початку залишилось:
0
0
0
0
Дни
0
0
Часы
0
0
Минуты
0
0
Секунды

TuchaKube - хмарний хостинг, що спрощує складне:

  • забезпечує хостинг веб-додатків та їх даних в хмарі;
  • автоматизує компіляцію, тестування, контейнеризацію, доставку, масштабування;
  • гарантує стабільне функціонування.

#kubernetes #docker #git #ceph #s3 #prometheus #grafana #cert-manager #letsencrypt #nginx-ingress #ci-cd #devops #tuchakube

Заповніть форму, щоб взяти участь

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Здійснивши реєстрацію Ви надаєте згоду на опрацювання персональних даних. Опрацювання здійснюється згідно з Політикою конфіденційності Tucha.
Мета опрацювання – направлення Вам запрошення на Вебінар в Сервісі ClickMeeting. Умови конфіденційності Сервіса ClickMeeting.

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , ,