fbpx

Tucha.ua на «Анатомії бізнесу» у місті Лева

2019-05-17T12:20:20+00:00Май 16th, 2019|Блог|

Тривають завершальні семінари весняного сезону «Анатомії бізнесу» від організаторів Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів. Вчора, 15 травня, відбувся бізнес-захід «10 формул примноження капіталу» у столиці Галичини — Львові, організаторами якого виступили Бітрікс24 та Auspex.

Важливу роль в організації та проведенні заходу посідає партнерська підтримка, як зазначає Андрій Мар'ясов. Директор компанії Auspex впевнений, що навіть якщо підходити до партнерства тільки як до бізнесу, то це значно скорочує витрати на рекламу.

   

Захід відбувся на одному з найбільших стадіонів України — «Арена Львів», де зібралося чимало зацікавлених в отриманні нових бізнес-знань слухачів. А корисної інформації було справді багато: протягом дня кращі спікери ділилися знаннями та власним досвідом з маркетингу, продажів, ведення та розвитку бізнесу.

«Семінари підігрівають інтерес клієнтів до інструментів бізнесу, залучають нових людей до ідеології продукту», — розповідає Андрій Мар’ясов, засновник та директор компанії Auspex.

   

Додаткову цінність заходу створювала і наша команда, адже ми стали інфопартнером семінару: "Партнерство з Tucha – це не просто обмін клієнтами, це спільна цілеспрямована діяльність", — ділиться з нами Андрій Мар'ясов. Тож протягом дня наш яскравий стенд не залишався без уваги. Ми із задоволенням спілкувалися з присутніми про користь хмарних рішень для різних галузей бізнесу.

Обговорювали, як саме хмари забезпечують швидку та стабільну роботу всієї компанії, заощаджують кошти на закупівлі та обслуговуванні ІТ-обладнання, а також надають можливість працювати віддалено з будь-якого куточка світу.

Та змістовними бесідами наша участь у заході не обмежилася. Як завжди, розіграли грошові сертифікати на 1000, 750 і 500 грн на хмарні сервіси, а також різнокольорові фірмові чашки, які точно підіймуть настрій їх власникам під час чаювання. Тож ще раз вітаємо переможців! Чекаємо на власників сертифікатів і всіх, хто планує спростити бізнес-процеси завдяки хмарам, у нашій родині Tucha.ua.

Щиро дякуємо організаторам семінару за насичений користю та знайомствами захід, а також нашим партнерам і учасникам за плідне спілкування про хмари та корисності у бізнесі.

А вже сьогодні, 16 травня, ми на семінарі «Анатомія бізнесу» у Тернополі. Тож чекайте на новий звіт вже зовсім скоро!

До зустрічі, друзі!

Метки: , , , , , ,